Proč právě myProfil společnostiCertifikátySlovo řediteleS kým spolupracujeme
LegislativaUžitečné odkazyFormulářePrezentace
O NÁS RENOMIA NETWORK STÁHNĚTE SI ETICKÝ KODEX ZEPTEJTE SE KARIÉRA KONTAKT
ČeskyEnglish
Realizace výběrových řízení za klientaSjednání optimálního pojištěníSpráva pojištěníSlužby pro zaměstnanceŠkoleníAudit pojištění dovatelů a odběratelů

Menu > Služby a poradenství > Audit pojištění, dodavatelů a odběratelů

Audit pojištění, dodavatelů a odběratelů

FT makléřská Vám poradí, co máte udělat, aby škodu, která Vám či vaší firmě vznikla, v souvislosti s činností vašich dodavatelů či odběratelů pojišťovna uhradila. Zajistíme pro Vás, aby ztráty, které se stávají v běžném obchodním styku ať ze strany dodavatelů tak odběratelů, byly pro Vás minimální nebo dokonce nulové.

Audit pojištění odběratelů a dodavatelů je určen především pro firmy, které již optimalizovaly riziko uvnitř svého podniku a nyní chtějí bezpečně a zodpovědně přistupovat k problematice obchodního styku. Tento druh auditu Vám dá jistotu, že i rizika, která na sebe berete běžnou spoluprací s Vašimi odběrateli a dodavateli jsou minimalizovaná.

Nezávazně a bez nároku na uzavření pojistné smlouvy pro Vás FT makléřská zanalyzuje veškerá pojistná rizika, která se týkají obchodního styku s Vašimi dodavateli a odběrateli. Vyhodnotíme rizika, kterým je Vaše firma vystavena pokud vaši partneři podceňují v některých oblastech svého podnikání rizika a jejich eliminaci vhodnými nástroji a navrhneme nejideálnější řešení tohoto problému.

V případě zájmu a ochoty ze strany dodavatelů a odběratelů jsme připraveni spolupracovat a nabídnout optimální řešení eliminace rizik u všech třech stran paralelně dodavatel-zákazník-odběratel.