Proč právě myProfil společnostiCertifikátySlovo řediteleS kým spolupracujeme
LegislativaUžitečné odkazyFormulářePrezentace
O NÁS RENOMIA NETWORK STÁHNĚTE SI ETICKÝ KODEX ZEPTEJTE SE KARIÉRA KONTAKT
ČeskyEnglish
Realizace výběrových řízení za klientaSjednání optimálního pojištěníSpráva pojištěníSlužby pro zaměstnanceŠkoleníAudit pojištění dovatelů a odběratelů

Menu > O nás > Profil společnosti

Profil společnosti

FT makléřská je společnost s ručením omezeným, která splňuje veškeré zákonné požadavky na makléřskou společnost dle zákona 38/2004 Sb., o pojistných zprostředkovatelích a samostatných likvidátorech pojistných událostí. A to zejména:

  • Registrace u České národní banky pod číslem 089106PM
  • Pojištění odpovědnosti na 200 mil. Kč

Společnost FT makléřská vznikla sdružením profesionálů v oblasti pojišťovnictví, financování a managementu. Sjednocením našich služeb, zkušeností a dovedností takto posouváme úroveň těchto služeb a přístupu ke klientovi do jiné vyšší dimenze.


Jsme společností, která si klade za cíl pomoci najít našim klientům nejvhodnější pojistný program a tím jim zaručit optimalizování jejich rizika nebo souboru rizik ať už v běžném životě nebo při podnikání. V oblasti pojištění jsme dosáhli, postupným získáváním a zdokonalováním našich vlastních zkušeností na trhu s pojištěním, komplexního řešení pro firmy a domácnosti, které chtějí od pojištění víc než jen splnění běžných standardů. Používáme sofistikované metody analýz a moderní nástroje péče o zákazníka, abychom co nejvíce zajistili klientům bezstarostný a finančně optimalizovaný průběh jejich pojištění. Jsme připraveni přijmout zodpovědnost za kompletní portfolio pojištění našich klientů a tuto získanou důvěru považujeme za ohodnocení a závazek. Tento závazek nás nutí jít stále dopředu a to technologicky, znalostně i regionálně, kdy pomáháme našim klientům zvládat rizika všech oborů lidské činnosti.

Vize

Naše společná budoucnost, našeho týmu a našich klientů, je založena na sdílených hodnotách, které jsou známkou kvality služeb a profesionálního přístupu.

Cesta pojištění na míru je pro nás závazek na mnoho let dopředu.

  • Jsme připraveni se postavit novým požadavkům trhu a uspokojit nároky svých klientů jak nyní tak v dlouhodobém horizontu
  • Jsme připraveni stále rozšiřovat své znalosti a zdokonalovat své dovednosti a využívat je ku prospěchu našich klientů
  • Jsme připraveni přijmout dlouhodobé závazky a převzít na sebe zodpovědnost za rizika svých klientů
  • Jsme schopni vytvořit Vaši dlouhodobou strategii na poli optimalizace rizik
  • K dosažení svých cílů používáme moderní informační technologii, kterou hodláme stále zdokonalovat, tak aby vyhovovala budoucím nárokům
  • Klademe důraz na odbornou způsobilost členů našeho týmu a usilujeme o jeho stálou motivaci a rozvoj
  • Jsme ochotni poskytnout všechny naše zkušenosti a vždy dostát svým slibům

Neslibujeme nic, co není nemožné. Až v okamžiku Vaší spokojenosti budeme i my spokojeni.

Sdílené hodnoty

Partnerství - naše obchodní vztahy se zakládají na vzájemné důvěře a snaze porozumět potřebám klienta. Každý klient je naším partnerem, ke každému partnerovi přistupujeme individuálně!

Serióznost – bereme vážně všechny naše obchodní závazky. Vážíme si každého klienta a nezklameme jeho důvěru!

Profesionalita – své služby nabízíme na základě hlubokých znalostí v oboru, které stále prohlubujeme, lpíme na dodržování jak všeobecných etických pravidlech finančního poradenství tak na interních standardech. Víme co máme dělat a jak to máme dělat!

Dynamika - změny jsou pro nás výzvou, stále se zlepšujeme, stále hledáme nové podněty pro rozvoj služeb a podnikání. Vždy chceme nabídnout něco navíc a lépe!

Pro koho jsou naše služby

Jsme připraveni spolupracovat se všemi klienty, kteří se rozhodli využít služby pojišťovacích makléřů. Nepatříme mezi největší makléřské společnosti v České republice co do počtu zaměstnanců i regionálního pokrytí, nicméně naše organizační uspořádání a způsob práce nám lépe umožňuje dynamicky reagovat na požadavky zákazníků než velkým makléřským společnostem na trhu. Služeb FT makléřská tak využívají především středně velké společnosti, živnostníci a domácnosti. Naše portfolio služeb zahrnuje ale i velké společnosti a řetězce.

Naše ambice

Jelikož jsme si velice dobře vědomi, že trh s pojištěním již v České republice existuje několik let a je poměrně náročné získat si segment velkých mezinárodních společností, je naším střednědobým cílem co nejlépe uspokojit trh malých a středních podniků. Chceme být taktéž oporou v oblasti pojištění formou poradenství a zastupování hlavně pro domácnosti a drobné živnostníky. Do pěti let chceme být známá firma a být mezi prvními makléřskými společnostmi v tomto segmentu trhu.

Z hlediska dlouhodobého horizontu již začínáme zpracovávat vize směřující k rozvoji služeb FT makléřská, nejen na poli pojišťovnictví, ale taktéž v oblastech blízkých tak, abychom časem byly schopní poskytnout našim klientům ucelenou správu finančních a majetkových záležitosti.