Proč právě myProfil společnostiCertifikátySlovo řediteleS kým spolupracujeme
LegislativaUžitečné odkazyFormulářePrezentace
O NÁS RENOMIA NETWORK STÁHNĚTE SI ETICKÝ KODEX ZEPTEJTE SE KARIÉRA KONTAKT
ČeskyEnglish
Realizace výběrových řízení za klientaSjednání optimálního pojištěníSpráva pojištěníSlužby pro zaměstnanceŠkoleníAudit pojištění dovatelů a odběratelů

Menu > O nás > S kým spolupracujeme

S kým spolupracujeme

FT makléřská je nezávislá pojišťovací makléřská společnost, která je profesionálem v oblasti řízení a optimalizace rizik. Vzhledem ke zkušenostem v tomto oboru a v souladu s naší vizí vybíráme pro Vás nejoptimálnější krytí Vašich rizik za co nejnižší cenu.

FT makléřská spolupracuje se všemi významnými tuzemskými i zahraničními pojistiteli, kteří jsou schopni dlouhodobě nést rizika našich klientů. Jsme schopni individuálně jednat s dalšími partnery dle přání a požadavku.

Díky členství v mezinárodní sítí RENOMIA NETWORK máme přístup, za výhodných podmínek, na tradičně významné pojišťovací trhy jako je například Lloyd´s. Členství nám přináší mnoho výhod a odborných služeb, díky kterým Vám můžeme společně s našim know-how nabídnout opravdu exkluzivní servis a neomezené možnosti ve výběru pojistitelů. Společnost RENOMIA je členem prestižní celosvětové sítě pojišťovacích makléřů Worldwide Broker Network (WBN), sídlící v Londýně, s exklusivní licencí pro Českou republiku a Slovensko. Členové RENOMIA NETWORK tak mohou využívat veškerých zkušeností a služeb této prestižní světové sítě, která působí ve více než 70 zemích světa, zaměstnává 18 000 zaměstnanců a spravuje více než 25 mld. USD pojistného svých klientů.