Proč právě myProfil společnostiCertifikátySlovo řediteleS kým spolupracujeme
LegislativaUžitečné odkazyFormulářePrezentace
O NÁS RENOMIA NETWORK STÁHNĚTE SI ETICKÝ KODEX ZEPTEJTE SE KARIÉRA KONTAKT
ČeskyEnglish
Realizace výběrových řízení za klientaSjednání optimálního pojištěníSpráva pojištěníSlužby pro zaměstnanceŠkoleníAudit pojištění dovatelů a odběratelů

Menu > RENOMIA NETWORK

RENOMIA NETWORK

Cíle RENOMIA NETWORK

RENOMIA NETWORK poskytuje obchodní podporu, odborné a mezinárodní služby kvalitním domácím pojišťovacím zprostředkovatelům v České republice i v zahraničí. RENOMIA NETWORK řeší potřeby tuzemských zprostředkovatelů související s koncentrací pojišťovacího trhu, nutností rozvoje služeb, regulatorními požadavky, globalizací a profesním rozvojem pojišťovacího trhu.

RENOMIA, která je manažerem sítě RENOMIA NETWORK, zřizuje tuto síť pro ty zprostředkovatele, kteří si chtějí udržet svoji nezávislost, své klienty, zvýšit kvalitu služeb a zároveň získat možnost přístupu k mezinárodnímu servisu a know-how. Členové sítě obdrží řadu služeb, které jsou pro ně samotné finančně a organizačně náročné nebo těžce dostupné. Jedná se například o možnost zvýšených provizí, inkaso pojistného na účet, využití moderních technologií, mezinárodní služby, zajištění, speciální know-how, nové produkty aj.

Jako členové RENOMIA NETWORK budete lépe připraveni na hájení zájmů Vašich klientů, na jednání s pojistiteli o podmínkách spolupráce, pojistných podmínkách pro klienty. Členství v sítí zároveň posílá Vaši pozici při řešení škod.

Významnou součástí služeb sítě je podpora a konzultace v oblasti zákonné regulace, právní podpora a výměna zkušeností.

O RENOMIA

Společnost RENOMIA, která vznikla v roce 1993 v České republice, je mezinárodní pojišťovací makléř působící prostřednictvím svých dceřiných společností ve střední Evropě. RENOMIA je členem vedoucí světové sítě makléřů s možností poskytnout služby ve více než 70 zemích světa. V současné době má RENOMIA vlastní pobočky v České republice, na Slovensku, v Maďarsku a v Bulharsku. V dalším období vstoupí na další trhy ve střední a východní Evropě. RENOMIA v současné době zaměstnává přes 190 odborníků, pečuje o více než 2 000 firemních klientů a spravuje přes 2 mld. Kč pojistného. RENOMIA disponuje širokým odborným zázemím v oblasti pojišťovacích služeb, risk managementu a mezinárodního servisu. Je etablovanou společností na mezinárodním pojišťovacím trhu a poskytuje vysoce kvalitní mezinárodní služby.

RENOMIA má také jedinečné zkušenosti se získáváním a správou klientů, které může sdílet se členy sítě.

Více informací o RENOMIA je uvedeno na www.renomia.cz.

Globální síť Worldwide Broker Network (WBN) – kvalitní služby v 70 zemích světa

RENOMIA je členem prestižní mezinárodní sítě pojišťovacích makléřů Worldwide Broker Network (WBN), se sídlem v Londýně. WBN je globální, jednotně řízená síť, která působí v 70 zemích světa, zaměstnává 18 000 zaměstnanců a spravuje svým klientům více než 25 mld. dolarů pojistného. Podrobnější informace naleznete na www.wbnglobal.com.

RENOMIA také spolupracuje s světovými zajišťovacími makléři. Členové RENOMIA NETWORK tak budou mít možnost plně využívat rozsáhlých služeb na mezinárodním trhu a využít je ve prospěch svých klientů.