Proč právě myProfil společnostiCertifikátySlovo řediteleS kým spolupracujeme
LegislativaUžitečné odkazyFormulářePrezentace
O NÁS RENOMIA NETWORK STÁHNĚTE SI ETICKÝ KODEX ZEPTEJTE SE KARIÉRA KONTAKT
ČeskyEnglish
Realizace výběrových řízení za klientaSjednání optimálního pojištěníSpráva pojištěníSlužby pro zaměstnanceŠkoleníAudit pojištění dovatelů a odběratelů

Menu > O nás > Slovo ředitele

Slovo ředitele

Tým společnosti FT makléřská se skládá z profesionálů, kteří se dlouhá léta pohybovali v oboru pojišťovnictví a managementu. Úroveň svých služeb a zkušeností jsme se rozhodli podtrhnout a posunout dopředu jejich sdružením do jednoho rámce pod jednu značku a to FT makléřská. Tímto jsme schopni dát jasný směr rozvoji všem námi nabízených služeb a jejich zdokonalování a dále vymezit si jasné cíle v úrovni poskytovaní těchto služeb.

A právě Vy jste tím zákazníkem, pro kterého se snažíme zkvalitnit úroveň pojišťovacího trhu v České republice. Jsme přesvědčeni, že naše dlouholeté zkušenosti oceníte zejména při volbě vhodné optimalizace Vašich rizik, ale taktéž při zastupování Vašich zájmů ve všech pojišťovacích ústavech v České republice a vybraných zahraničních ústavech. Náš obchodní tým je Vám kdykoliv k dispozici, zodpoví Vaše dotazy, nabídne Vám ty nejkvalitnější služby na trhu a postará se o Vás po celou dobu smluvního vztahu.

Na spolupráci s Vámi se těší.


Ing. Karel Fiala, MBA.
Výkonný ředitel-jednatel

a celý tým společnosti FT makléřská