Proč právě myProfil společnostiCertifikátySlovo řediteleS kým spolupracujeme
LegislativaUžitečné odkazyFormulářePrezentace
O NÁS RENOMIA NETWORK STÁHNĚTE SI ETICKÝ KODEX ZEPTEJTE SE KARIÉRA KONTAKT
ČeskyEnglish
Realizace výběrových řízení za klientaSjednání optimálního pojištěníSpráva pojištěníSlužby pro zaměstnanceŠkoleníAudit pojištění dovatelů a odběratelů

Menu > Lodě, letadla, autodopravci > Pojištění úrazu osob

Pojištění úrazu osob

Úrazové pojištění přepravovaných osob se vztahuje na úrazy cestujících souvislosti s provozem hromadných dopravních prostředků. Pojištění je určeno především firmám, pro které přepravování osob je předmětem podnikání. Tedy pro všechny ty kteří provozují městskou, meziměstskou a mezinárodní linkovou nebo smluvní a dopravu jako jsou například cestovní kanceláře.


Proč uzavírat úrazové pojištění přepravovaných osob?

Společnost se stává kosmopolitnější a delší cestování za prací, za přáteli, za zábavou je běžnou součástí života. Provoz houstne a nehod, při kterých dojde k vážným zraněním a také smrti přibývá. Každý dopravce má samozřejmě sjednáno pojištění odpovědnosti, které také zahrnuje odškodnění na zdraví přepravovaných osob nicméně limity pojistného plnění jsou velmi nízké a tak každá nehoda může znamenat pro přepravce velkou finanční zátěž právě v důsledku nároků poškozených osob či jejich pozůstalých. Pojišťovny tedy postupně rozšiřují své nabídky o cenově dostupné produkty, které ochrání Vaše dopravní prostředky a Vaše finance. Pojistné limity jsou dostatečně vysoké a obvykle kryjí následující rizika:

  • Smrt následkem úrazu
  • Trvalé tělesné poškození následkem úrazu
  • Denní odškodné při hospitalizaci
  • Operaci či jiný chirurgický zákrok
  • Zlomeniny a popáleniny

Pojišťovny nabízejí různé varianty, tzn. jsou zde základní balíčky rizik a dále pak různě rozšířené varianty a možnosti připojištění. Cena se pak odvíjí od požadované výše pojistného plnění, typu dopravního prostředku a jejich počtu, zda jde linkový či turistický prostředek, zda pojišťujete jen sedadla a nebo i místa na stání a podobně. Vybrat si taktéž můžete různé varianty územní platnosti. Jsou zde nabízeny samozřejmě zajímavé množstevní slevy a spojením s dalšími typy pojištění jako jsou havarijní, povinné ručení nebo jiná připojištění lze dosáhnout dalších výrazných úspor a kompletního krytí Vašich rizik. FT makléřská Vám připraví nabídky přesně dle Vašeho charakteru společnosti a způsobu provozování Vašeho dopravního prostředku, tak aby kryla Vaše rizika do požadované výše.

Obraťte se na našeho makléře pro analýzu vašich rizik a potřeb se zpracováním optimální nabídky právě pro Vás.